hľadať

Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Adam Ďurica MANDOLÍNA TOUR 2016

dátum pridania: 11.01.16-08:49

Sympatický mladý muž, výborný spevák, textár, basgitarista ADAM ĎURICA vo Vašom meste 12. 2. 2016 o 19. 00 hod. Dom Matice Slovenskej, Nám.M.R.Štefánika 6, v Komárne.

Adam Ďurica pôsobil ako basgitarista a spevák  v skupinách Analógia a Storm. Jeho sólové spevácke začiatky sú spojené s prvým ročníkom SHS1. OD roku 2006 spolupracuje s vydavateľstvom Universal Music, v ktorom vydal aj svoj prvý album Cukor a Soľ, ktorého krstným otcom je mimochodom IvanTásler. Ešte v tom istom roku získal cenu ,,objav roka,, hudobnej akadémie Aurel.

Jeho sólová kariéra naďalej úspešne pokračovala, koncertoval, spolupracoval a pôsobil ako predskokan kapiel ako Desmod, Peha, IMT Smile.
Počas svojej speváckej kariéry, získal významné hudobné ocenenia, za svoju tvorbu, a v roku 2015 prichádza s novým albumom, tretím, Mandolína, za ktorý získal ,,Zlatú platňu,,. Najúspešnejší rok, zatiaľ, v hudobnej kariére Adama Ďuricu, z čoho majú nielen fanúšikovia veľkú radosť, ktorá navyše graduje vďaka výnimočnému turné - ADAM ĎURICA MANDOLÍNA TOUR -  desať koncertov po celom Slovensku.


Jedným z týchto miest je aj Komárno, kde si svoje obľúbené skladby nielen z nového albumu možete naživo vychutnať 12. 2. o 19. 00hod. 2016 Dom Matice Slovenskej, Nám.M.R.Štefánika 6.
Máte sa okrem výbornej hudby Adama Ďuricu na čo tešiť, pretože nebude chýbať ani hudobný hosť, veľmi milá, talentovaná a známa speváčka s príjemným hlasom Zuzana Smatanová .
Dokonalý hudobný zážitok v spoločnosti príjemných, a hlavne vynikajúcich hudobných talentov vo Vašom meste :) 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!