hľadať

Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

AYYA SALMET – kvalitné terasové dosky pre vás

dátum pridania: 31.05.17-14:30

Ak hľadáte pohodlie a pôžitok z oddychu vo vašej záhrade, na terase alebo pri bazéne a zároveň aj vhodný estetický doplnok, v tom prípade ste na správnom mieste. V našej ponuke sa nachádzajú terasové dosky z wpc, ktorý spĺňa náročné požiadavky našich zákazníkov na kvalitu a dizajn materiálu. Tešíme sa na Vás.

Vysoká kvalita materiálov za bezkonkurenčné ceny v AYYA SALMET

Spoločnosť AYYA SALMET s.r.o., Levice je na trhu už takmer 20 rokov. Ponúka širokú škálu produktov pre byt, dom, terasu i záhradu. Medzi hlavné produkty patria : vonkajšie WPC terasy (drevené terasy), WPC oplotenie, strešné terasy, schodiská, design a zákazkové stolárstvo. Našim cieľom je zabezpečiť vysokú kvalitu, nízke náklady, nový typ vonkajších materiálov i ochrana životného prostredia.

Skvelo vyzerajúce, odolné terasy

Použite naše WPC terasové dosky a príslušenstvo pre prírodný vzhľad a ľahko udržiavateľný povrch pre vonkajšie použitie ako napr. nádvorie, okolie bazénov, chodníky a terasy. Dosky sú vhodné pre domáce použitie ako aj pre obchodné priestory.

Prednosti našich WPC terasových dosiek:

• protišmyková povrchová úprava
• neštiepi sa, nepráchnivie nedeformuje sa
• farby na výber : teak, original wood, chocolate, light grey, brownish red

• odolné voči vode, UV žiareniu, stálo farebné
• takmer žiadne absorbovanie vody
• povrch odolný voči plesniam a hubám
• odolný voči napadnutiu hmyzom

Pevná a trvanlivá konštrukcia našich terasových dosiek

Naše WPC terasové dosky sú vysoko kvalitné produkty vyrobené za presných špecifikácií. Vlastnosť dosiek spočíva v pevnom komorovom profile s vrúbkovaným vzorom na jednej strane a vzor drevo štruktúry na strane druhej a týmto Vám vieme ponúknuť dve rôzne možnosti výberu.

Terasové dosky takmer bez údržby

WPC terasové dosky sa ľahko čistia a udržiavajú. V porovnaní s drevenou terasou naše dosky nepotrebujú pravidelné ošetrovanie, lakovanie, farbenie, sú vode odolné. Ľahko sa udržujú v čistote napr. zametaním alebo použitím vysokotlakovej trysky.

Jednoduchá inštalácia našich terasových dosiek

WPC terasové dosky je možné montovať bez špeciálneho náradia a taktiež je možne dosky ľahko upevniť k podkladovým WPC hranolom s použitím nerezových skrutiek a klipov. Klipy sú zapustené do drážok a spolu s klipom je každá doska priskrutkovaná k podkladovému hranolu nerezovým klipom a nerezovou oceľovou skrutkou. Tieto klipy sú zhora neviditeľné. Je to jednoduchý a účinný fixačný systém, ktorý pomáha k rovnomernému vytvoreniu medzery medzi jednotlivými doskami.

Široký sortiment produktov z dreva a WPC za skvelé ceny pre Vás

Ploty

WPC ploty  ideálnou variantou k novostavbám alebo aj rekonštrukciám rodinných domov. Plastové ploty majú jednu spoločnú a nespornú výhodu, ktorou je ich bez údržbovosť a dlhodobá životnosť. Ploty sú ozdobou každého rodinného domčeka a chaty. Jej atmosféru vytvára najmä kvalitný materiál.

Podlahy

Wpc dosky sú najčastejšie používané majiteľmi domov a bytov ako terasové dosky. Drevo je zárukou prirodzenosti, kým plast a ostatné prísady zabezpečujú trvanlivosť.

Podlahy EGGER

Vdýchnite vášmu interiéru život a vyzdvihnite krásu priestoru. To všetko je možné vďaka podlahe značky EGGER. Podlaha EGGER je robosná, štýlová a veľmi jednoduchá na údržbu.

Vinylová podlaha

Rozmanitý výber dekorov a farieb nie je jedinou výhodou tohto typu podláh. Čo treba zdôrazniť, je vysoká odolnosť vinylovej podlahy voči mechanickému poskodeniu. Ďalšou výhodou vinylových podláh je tiež ich jednoduchá očista. Ak sa totiž zašpinia, pretriete ich handrou a je po špine.

Záhradné domčeky, Altánky a Pergole

Víkendové záhradné domčeky, Altánky a Pergole pre chvíle odpočinku a úžitkové záhradné domčeky pre náradie. Ponúkame víkendové záhradné domčeky, Altánky, a Pergole s možnosťou úpravy farebných variantov aj domčeky na náradie v mnohých prevedeniach. Pri spracovaní dreva pre záhradné domčeky je vždy využívané najmodernejších technológii impregnácie a sú certifikované podľa najprísnejších štandartov TUV.

Drevené schody

Práve pre Vás sme pripravení navrhnúť, na projektovať, vyrobiť a zmontovať schody presne podľa Vašich predstáv na mieru z najkvalitnejších materiálov, jednoducho a perfektne.

Neváhajte a navštívte náš showroom a nechajte sa zlákať našou ponukou. Pôsobíme na celom SR.

 

AYYA SALMET s.r.o.

P.O. Hviezdoslava 18, 934 01 Levice

ayyasalmet@gmail.com

0907 790 931

www.ayyasalmet.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!