hľadať

Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Bude Topoľčianka Valéria Melounová novou Česko – Slovenskou Miss? Hlasujte a rozhodnite vy!

dátum pridania: 16.08.19-13:48

25. augusta spoznáme novú Českú Miss a Miss Universe Slovensko - počas spoločného galavečera v Hudobnom divadle Karlín v Prahe. Korunováciu kráľovnej krásy budú môcť diváci na Slovensku sledovať na Prime PLUS.

O tom, ktoré dievča získa titul Česko-Slovenskej Miss, môžete rozhodnúť aj vy v SMS hlasovaní. Jednou z finalistiek je 18 ročná krásavica s číslom 5 - topoľčianska rodáčka Valéria Melounová, študentka Obchodnej akadémie v Topoľčanoch, ktorú sme poprosili, aby nám o sebe prezradila niečo viac.

Si vo finále Česko – Slovenskej Miss a Miss Universe Slovensko, aký je to pocit?
Je to niečo nové, ale beriem to ako veľkú skúsenosť. Moje pocity sú zmiešané, samozrejme mám radosť, ktorá sa ale strieda s pokorou a rešpektom. Predtým, ako som prišla do súťaže, tak som si myslela, že to je jednoduché. Nevidela som za fotkami z minulých ročníkov všetku tú snahu dievčat zlepšovať sa a všetku tú námahu, ale ako som tu, tak si uvedomujem, že byť dobrý v tejto oblasti si vyžaduje „nielen“ krásu zvonka, ale aj zvnútra.

miss universe slovesnko melounova

Ako u teba vlastne vznikol nápad prihlásiť sa do súťaže?
Vždy som chcela vyskúšať takúto súťaž, len som nevedela, či som pripravená. Tento rok ma podporila moja rodina, keď povedala, že je ten správny čas vyskúšať to, aby som to v budúcnosti neľutovala, tak som tu :).

Tvoje miery sú 92-62-94, pri výške 176 cm. Okrem krásnej postavy, čím myslíš, že si očarila porotu?
Asi tým, že som sama sebou. Každé z dievčat má v sebe niečo jedinečné, za čo sa nesmieme hanbiť, dokonca ak vie dievča krásne spievať tak očariť porotu môže aj touto danosťou.

hlasujte sms hlasovanie melounova valeria

Ako ťa môžu tvoji priaznivci podporiť?
V SMS hlasovaní, ktoré prebieha stále až do finálového večera. Stačí poslať smsku v tvare M medzera 5 na číslo 6679. Cena spätnej sms je 0,50 €. Veľmi pekne ďakujem za vašu podporu. Podporuje ma aj to, keď mi ľudia na sociálnych sieťach (prelink na jej fb) a cítim, ako mi zo srdiečka prajú, som za to veľmi vďačná.

Poďme trošku do tvojho súkromia, aká vlastne je Valéria Melounová?
Som veľmi energická, rada prekonávam svoje limity, spoznávam nových ľudí, milujem svoj život. Keď moji blízki alebo priatelia niečo potrebujú, som tu pre nich. Riadim sa heslom: Dobro v srdci, čestnosť a pozitívny prístup, to je tá správna cesta k úspechu.

valeria miss universe 2019

Bývaš v Topoľčanoch, aký máš vzťah k svojmu mestu?
Som hrdá Topoľčianka a hlavne Slovenka. Milujem svoju krajinu, milujem cestovanie, ale nechcem žiť niekde inde. Verím, že aj učitelia a spolužiaci z obchodnej akadémie sú na mňa pyšní. Ja osobne sa teším z každého úspechu a ďakujem za všetko, všetko beriem ako novú skúsenosť.

Ako si udržuješ štíhlu postavu, športuješ?
Mám aktívny spôsob života, ale nedržím žiadne diéty. Ako malá som sa venovala gymnastike a plávaniu. Som zástancom toho, že treba počúvať svoje telo a dať mu to,čo si vypýta. Treba svoje telo spoznať a tak si udržíte aj dobrú postavu.

valeria melounova finalistka miss universe 2019

Hovoríš, „čo si telo vypýta“. To moje si pýta samú nezdravú stravu :) Aké sú tvoje "hriechy", čomu neodoláš?
Môj veľký hriech je slané. Neodolám napríklad pizze s tatarkou alebo žltému melónu. Snažím sa ale dodržiavať v stravovaní rovnováhu.

Čo by si poradila dievčatám, ktoré by sa chceli dostať tam, kam ty, ale váhajú...
Moja rada znie takto: Choďte do toho, nemáte čo stratiť! Každá žena je krásna a každý hľadá niečo iné. A ak to raz nevyjde, netreba smútiť, treba si zobrať k srdiečku dobré rady a zlé jazyky si nevšímať. Vždy sa treba sústrediť len sama na seba a makať na sebe.

hlasuj miss universe 2019

Aké sú tvoje plány do budúcnosti?
V prvom rade chcem dokončiť štúdium, pretože stále som na strednej škole a čaká ma maturita. Chcela by som skúsiť vysokú školu a láka ma tiež moderovanie, ale uvidíme, čo život prinesie.

Krásnej Valérii držíme palce a pripomíname, že svoje hlasy jej môžete posielať teraz alebo aj počas finálového večera 25. augusta, v tvare M medzera 5 na číslo 6679. Priamy prenos môžete sledovať na Prima PLUS.

vyraj s army shopom

Podrobnosti súťaže o 200€ poukážku od Army Shop - Poľovníctvo tu: facebook
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!