hľadať

Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Hotel Xawax - moderný ubytovací komplex v príjemnom a tichom prostredí

dátum pridania: 13.06.18-11:30

Hľadáte ubytovanie v príjemnom a tichom prostredí v Nitre? Tak zvoľte Hotel XAWAX. Hotel XAWAX je moderný ubytovací komplex v Nitre časti Lužianky, vybudovaný s ohľadom na maximálne pohodlie a funkčnosť. Neveríte? Nechajte sa o tom presvedčiť na Vinárskej 1 v Nitre. Tešíme sa na vás.

ubytovanie v hotely nitra

Ubytovacie zariadenie v Nitre v tichom prostredí aj pre náročných

Hotel XAWAX ponúka ubytovanie v novootvorenom komplexe, ktorý sa nachádza v tichom prostredí a zároveň blízko centra Nitry. Tieto priestory ubytovacieho zariadenia v Nitre boli vybudované tak, aby spĺňali všetky nároky hostí - ako z funkčnej stránky, tak s ohľadom na pohodlie.

hotel xawax nitraxawax nitra

Hotel sa nachádza v mestskej časti Lužianky - výjazd z Nitry na Hlohovec. Aj kvôli máme mnoho spokojných hostí, ktorí naše služby využívajú počas služobných ciest, prípadne organizujú rôzne školenia a prednášky. K dispozícii je bezplatné - strážené parkovisko a v celom objekte internetové wifi pripojenie, ktoré je tiež zdarma. Okrem toho ponúkame možnosť zapožičania notebookov a satelitných LCD TV. Ubytovanie je vhodné i pre študentov. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka mestskej hromadnej dopravy.

ubytovanie nitra

recepcia xawaxubytovanie v hotely xawax

Kvalitné ubytovanie v Nitre s extra službami

Celková kapacita hotela je 278 lôžok, čo nám umožňuje poskytovať kvalitné ubytovacie služby a zároveň vieme vyhovieť takým objednávkam, ako sú rôzne výlety, zájazdy a skupinové exkurzie a pod. Typ ubytovania:

bunkový systém - 2x dvojlôžková izba. Pričom cena za jednu dvojlôžkovú izbu je 29,00 € (2 osoby) a 19,00 € (1 osoba). Pri obsadení celej bunky je cena 48,00 €. Pri väčších objednávkach (veľký počet izieb a osôb) poskytujeme rôzne individuálne zľavy na ubytovanie - všetko na základe dohody.

hotel xawax

K službám, ktoré poskytujeme patria: lobby bar, herne, práčovňa, máme vybudované kongresové centrum - zasadacie miestnosti, školiace miestnosti, meetingové miestnosti a ďalšie priestory.

 

Komfortné ubytovanie v moderných izbách

Samozrejmosťou každej izby, bunky je nový nábytok - postele s úložným priestorom, skrine, stolík, TV prijímače pripojené na digitálne satelitné zariadenia a na internet. Súčasťou sú tiež vlastné sociálne zariadenia a kúpeľne s umývadlom a sprchovým kútom. Každá izba má spoločnú chodbu so vstavanou vešiakovou stenou, kuchynku vybavenú varnou elektrickou dvojplatničkou a chladničkou.

ubytovanie xawax

Chutné jedlo a to priamo v priestoroch Hotela XAWAX

Ponúkame Vám veľký výber výrobkov studenej a teplej kuchyne ako sú obložené misy, bagety, obložené rohlíky, obložené chlebíčky, zákusky,nápoje a veľa iného. S možnosťou dopravy našich produktov priamo na Vašu oslavu allebo večierok, ale aj u nás v Hotely XAWAX. Najesť sa môžete už aj vonku na terase!

stravovanie xawaxobed xawax

Raňajky podľa vášho výberu

Raňajky si môžete vychutnať už od 05:30h. Bagety, šaláty, pečená klobása, párky, praženica......a veľa iného. Ste pracovne vyťažený? Zavolajte nám na 0904 211 111 a raňajky Vám prinesieme.

ranajky xawax

Pon - Pia: 6:00 - 14:00

Večere po telefonickom alebo osobnom dohovore.

Víkendy a štátne sviatky po telefonickom dohovore.

Kaviareň X-bar

Pre pohodlie ubytovaných hostí slúži aj kaviareň s letnou záhradou, kde na vás čaká príjemný relax pri kávičke, čapovanom pive, hroznovke, rôznych pochutinách a dezertoch. Interiér kaviarne je zariadený pohodlným gaučovým, ale i barovým posedením.

bar xawaxbarista xawax

Počas horúcich letných dní je našim hosťom k dispozícii terasa, ktorá vás očarí svojim prostredím a možnosťou využitia hojdačiek a trampolíny pre najmenších.

terasa xawaxtrampolina xawax

Môj Obchod - tu budete v správnych rukách!

Sieť predajní Môj obchod spoznáte nielen podľa oranžovo-zeleného loga, ale aj podľa príjemnej atmosféry, ktorá panuje vo vnútri. Jeden z nich sa nachádza v vonkajších priestoroch Hotela Xawax v Nitre. Vystavený tovar je usporiadný podľa zásad správneho nakupovania. To vám prináša jednoduchú orientáciu a rýchlejší nákup.

potraviny xawaxmoj obchod xawax

potraviny xawax

Pon - Pia: 6:30 - 18:30

Sobota: 7:30 - 15:30

Videoprezentácia - zoznámte sa s nami

 

 

Hotel Xawax

Vinárska 1, 951 41 Nitra - Lužianky

037/652 65 20

recepcia@xawax.sk

www.hotelx.sk

www.bistroxxl.sk

www.mojobchod.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!