hľadať

Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Luxusná Mazda6 Sedan s vyspelými technológiami a výnimočne nízkou spotrebou paliva

dátum pridania: 06.10.17-10:15

Vyskúšajte s nami elegantnú a pôsobivú Mazdu6 Sedan, ktorá ponúka spojenie vzrušujúceho výkonu, extra hospodárnosti a moderných bezpečnostných prvkov, čo je zárukou výnimočného zážitku z jazdy. Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami.

Dizajnový jazyk KODO – duša pohybu dodáva vozidlu pôsobivý, silu vyžarujúci vzhľad, podporovaný novou, luxusnou metalízou, kým rad našich vyspelých, uznávaných TECHNOLÓGIÍ SKYACTIV zaručuje mimoriadnu dynamiku jazdy a vynikajúcu ovládateľnosť. K pocitu istoty pri každej jazde prispievajú aj modernizované vyspelé bezpečnostné funkcie i-ACTIVESENSE. Luxusný interiér vybavený najmodernejším systémom mobilnej konektivity MZD Connect je zárukou komfortu a stáleho spojenia s kolegami alebo s rodinou.

Pedantne navrhnutý, športový exteriér a interiér zameraný na užívateľa

Dizajn Mazdy6 Sedan sa nesie v duchu dizajnovej filozofie „KODO – duša pohybu“, inšpirovanej silou a eleganciou, ktorá vyžaruje z postoja dravca pripraveného vrhnúť sa na korisť. Vyjadruje pohyb v tej najčistejšej podobe. Od splývavej siluety karosérie a dynamického výrazu, až po vylepšený komfort a vybavenie interiéru – každý detail modelu Mazda6 Sedan bol starostlivo navrhnutý v duchu humanocentrického prístupu, vďaka čomu vyvoláva emocionálnu odozvu u každého pozorovateľa.

Pôsobivo priestranný, na potreby vodiča zameraný interiér, volant s novým dizajnom, stredná konzola orientovaná na vodiča, ozdobný panel prístrojovej dosky a elegantný, no zároveň silu vyžarujúci zovňajšok – každý detail v Mazde6 Sedan sme dôkladne zvážili s ohľadom na maximálny komfort.

Atletický zovňajšok

Dizajn modelu Mazda6 je výsledkom progresívnej evolúcie nášho dizajnového jazyka KODO. Pevný postoj a dynamické tvary karosérie vzbudzujú pocit radostného očakávania pôžitku zo šoférovania. Výrazne šikmé charakteristické LED svetlomety vytvárajú dôstojný, odhodlaný výraz, čo vozidlu dodáva ešte sebavedomejší vzhľad. Prenikavé svetlo adaptívnych predných a zadných LED svetiel zaručuje v noci vynikajúce osvetlenie.

Interiér zameraný na užívateľa

Interiér je starostlivo vyrobený z prvotriednych materiálov a všetko je v ňom podriadené snahe o luxus a komfort. Každý komponent prispieva k pôžitku z jazdy, od kožených sedadiel a zvukového systému Bose® s 11 reproduktormi, až po dômyselne navrhnutý systém sedadiel Karakuri, ktorý mimoriadne uľahčuje používanie batožinového priestoru. Tento sedan má zálohovanú pamäť polohy sedadla vodiča, elektrickú parkovaciu brzdu a vyhrievanie zadných sedadiel, ktoré cestujúci ocenia.

Prémiové farby

Vytvorili sme novú, luxusnú metalízu „sivá Machine“, ktorá plne vystihuje snahu o zachytenie jedinečnej krásy strojov a je výsledkom našej prepracovanej technológie lakovania TAKUMINURI. V súlade s dizajnovým jazykom „Kodo – duša pohybu“ farba sivá Machine zdôrazňuje dynamickosť a rafinovanosť modelu Mazda6 Sedan.

Vyhrievaný volant s novým dizajnom

Za humanocentrickým dizajnom vozidiel Mazda sa skrýva snaha vytvoriť dokonalé prostredie na šoférovanie. Preto sme veniec volantu vylepšili tak, aby sa pohodlnejšie držal, a v záujme ergonómie sme tiež zmenšili spínače a kryt airbagu. Navyše v zime sa volant zohreje už krátko po naštartovaní motora, vďaka čomu budete mať ruky pekne v teple.

Dynamické jazdné vlastnosti a pôžitok z príjemného, bezpečného cestovania

Mazda6 Sedan počas jazdy reaguje na pokyny vodiča v dokonalom súlade s jeho zámermi, vďaka čomu si vodič môže šoférovanie naozaj vychutnať. Vďaka našim TECHNOLÓGIÁM SKYACTIV dokáže ponúknuť svižnú, dynamickú jazdu v kombinácii s nízkou spotrebou paliva. Nové technológie Mazda SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS zaisťujú integrované riadenie motora, prevodovky, podvozka a karosérie s cieľom zvýrazniť pocit Jinba-Ittai – pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom. K dokonalému komfortu v interiéri prispelo aj zníženie prenosu hluku, vibrácií a rázov do kabíny. Preto je toto vozidlo zárukou príjemného cestovania, či už v meste alebo na diaľnici. Volič jazdných režimov ponúka na výber dva režimy, takže v prípade potreby môžete jazdiť ešte svižnejšie.

DYNAMIKA VOZIDLA SKYACTIV

Nové technológie Mazda DYNAMIKA VOZIDKA SKYACTIV predstavujú veľký skok vpred, pokiaľ ide o zavádzanie našej humanocentrickej filozofie do praxe. Ich podstatou je integrované riadenie motora, prevodovky, podvozka a karosérie s cieľom zvýrazniť pocit „Jinba-Ittai“ – pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom, typický pre vozidlá Mazda.

G-Vectoring Control

G-Vectoring Control je prvá z radu technológií Mazda SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS, ktorá ako prvá na svete reguluje krútiaci moment motora v reakcii na pohyby volantu a optimalizuje vertikálne zaťaženie každej pneumatiky v záujme hladkej a hospodárnej jazdy. Výnimočný pocit kontaktu s vozovkou dodáva vodičovi sebaistotu a pokoj. Cestujúci to vnímajú ako vyššiu kultivovanosť jazdy vďaka menším pôsobiacim silám, čiže menšiemu nakláňaniu trupu.

Motory a prevodovky SKYACTIV

Mazda6 Sedan ponúka vynikajúcu hospodárnosť a kultivovanosť jazdy vďaka hladkému a rýchlemu radeniu prevodových stupňov. 2,2-litrový motor SKYACTIV-D má najnižší kompresný pomer medzi naftovými motormi na svete, a pritom dokáže vozidlu udeliť svižnú akceleráciu. SKYACTIV-G je vysoko hospodárny benzínový motor s priamym vstrekovaním paliva, ktorý dosahuje najvyšší kompresný pomer na svete (14,0:1).

Rozpoznávanie dopravných značiek

Mazda6 Sedan sa dodáva so systémom rozpoznávania dopravných značiek. Systém rozpoznáva značky rýchlostného obmedzenia, zákazu vjazdu a značky ukončenia zákazu, ktorých symboly zobrazuje na projekčnom displeji Active Driving Display a na displeji navigačného systému. Ak prekročíte dovolenú rýchlosť, systém vás na to upozorní.

Systém SCBS s detekciou chodcov

Systém SCBS vás zbaví stresu pri jazde v meste. Zabudované snímače neustále sledujú vzdialenosť od prekážok pred vozidlom a rýchlosť, akou sa k nim vozidlo približuje, a v prípade potreby núdzového brzdenia systém zvýši tlak v brzdovej sústave. Systém SCBS v modeli Mazda6 ponúka funkčné vylepšenia v týchto oblastiach: detekcia chodcov, väčší detekčný dosah kamery, väčší prevádzkový rozsah rýchlostí a vyššia maximálna rýchlosť, pri ktorej systém dokáže pomôcť predísť nárazu.

Farebný Head Display

Farebný Head Display je v Mazde6 umiestnený v zornom poli vodiča, čo umožňuje vidieť dôležité informácie týkajúce sa jazdy bez toho, aby ste museli spúšťať zrak z cesty. Teraz je však vo viacerých farbách, je lepšie čitateľný a má vyššiu svietivosť a vyššie rozlíšenie, vďaka čomu zobrazuje informácie zreteľnejšie než kedykoľvek predtým. Informácie premietané na displeji zahŕňajú rýchlosť jazdy, nastavenie tempomatu, navigačné pokyny, informácie o vzdialenosti, navádzanie do jazdných pruhov, ...

Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami. Žiadajte Mazdu6 Sedan u nás v N-Motors.

 

Váš dealer Mazda - N-motor s.r.o.

Drážovská cesta 5, 949 01 Nitra

037/741 73 63

0911 647 901, 0911 270 026

info@n-motor.sk

www.n-motor.mazdadealer.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!