hľadať

Zaujalo nás
viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Od vášne pre šport k 30 ročnej firme CORADO-SOAT

dátum pridania: 31.05.20-12:04

Všetko to začalo pred 30 rokmi ako vášeň k športu a každodenná chuť sa zlepšovať.

Písal sa rok 1990, bolo tesne po nežnej revolúcii, vládlo obdobie neistoty a dvaja športoví nadšenci, ktorí sa venovali karate, možno ani netušili, čo ich čaká. Porevolučné roky znamenali, že mnoho inštitúcii sa začalo formovať a doba so sebou prinášala rôzne riziká, ktoré bolo treba eliminovať. Jednou z vtedajších otázok mladých športovcov bolo ako zabezpečiť financie pre svoj športový klub. Jedným z nápadov bolo stráženie parkovísk a zabezpečovanie verejných podujatí.

karate atlant bojove umenie

Vďaka tomuto zviditeľneniu, ako aj aktuálnej situácii v bankovom sektore, kde po nežnej revolúcii vzrástol záujem o výmenu zahraničných mien (valút), prichádzali prvé ponuky. Začali sa tvoriť rady pred bankami, bolo treba zabezpečiť organizačnú a usporiadateľskú činnosť, ako aj bezpečnosť pre svojich klientov, zamestnancov a firemný majetok. Prirodzenou odpoveďou na tieto otázky bola ochrana, osobná ochrana.

 

corado soat - karate trofeje

Otázka bola, kde nájsť ľudí bez prepojenia na určité záujmové skupiny a ako sa vyhnúť korupčnej činnosti. Odpoveďou pre formujúci sa trh bolo:,,z radu mladých športovcov a študentov ‘‘, tí sú predsa fyzicky zdatní a ovládajú bojové umenie. Týmto smerom sa začali uberať bankové inštitúcie a tak prichádzali ponuky na stráženie bánk a ich pobočiek. Požiadavky na činnosť ochrany boli, prísť do banky slušne oblečený v obleku a pohybovať sa po priestore, slušne pozdraviť klientov, regulovať ich počet, upozorňovať ich, aby dodržiavali bezpečné rozostupy, aby nevstupovali do priestorov pod vplyvom alkoholu a v prípade nevhodného správania, vyviesť v kľude problémového klienta von z pobočky. Postupne si klienti bánk a im podobných inštitúcii, zvykali na pocit bezpečia, ktorý táto služba so sebou prinášala najmä, keď išlo o prácu s peniazmi. Postupom času si tento štandard začali osvojovať na základe osobných odporúčaní aj súkromné podniky. Prirodzene vznikal väčší dopyt po tomto novom druhu služieb. Tento fakt bol štartom pre založenie Ochrannej agentúry CORADO. Názov mal za úlohu okamžite upozorniť na súvislosť s ochranou a bezpečnosťou. Ako plynul čas a formovalo sa podnikanie v novodobej Slovenskej republike, zakladatelia a majitelia upravili názov spoločnosti na CORADO-SOAT, spol. s r.o., ktorý sa úspešne zapísal na trhu s bezpečnostnými službami a zachoval sa až dodnes.
Prečo CORADO-SOAT, spol. s r.o. ? Lebo spojenie myšlienky populárneho seriálu a mien zakladateľov, ktorí sa rozhodli ísť cestou poskytovania kvalitných a profesionálnych bezpečnostných služieb. Táto myšlienka pretrváva dodnes a je aplikovaná do všetkých procesov spoločnosti.

SBS corado soat bezpecnostna a strazna sluzba nitra

 

Dnešná moderná a rýchla doba vyžaduje plnenie nových štandardov, čomu je dôležité sa vedieť operatívne prispôsobovať. Spoločnosť si to plne uvedomuje a poskytuje najmodernejšie služby spojené s bezpečnosťou. Pôsobí na trhu 30 rokov a stále si udržuje transparentnosť, apolitickú orientáciu, férové odmeňovanie zamestnancov a snaží sa vyhýbať podozrivým a dumpingovým výberovým konaniam. Všetky tieto, pre súčasnú dobu, vzácne charakterové črty, považuje za konkurenčnú výhodu a je pripravená pokračovať v poskytovaní kvalitných a profesionálnych bezpečnostných služieb.

SBS Nitra - sukromna bezpecnostna sluzba corado
Spoločnosť vlastní všetky potrebné licencie a certifikáty:

  • Licencia strážnej služby,
  • ISO certifikáty,
  • Potvrdenie priemyselnej bezpečnosti od NBÚ,
  • Certifikát najvyššej dôveryhodnosti,
  • Certifikáty partnerov bezpečnostných a kamerových zariadení.

Cieľom spoločnosti je každodenné zlepšovanie sa a aplikovanie inovácii.
Obraz dnešnej doby, ako aj mnohé medializované kauzy, nám ukazujú, aký je dôležitý výber správneho a seriózneho partnera pre spoluprácu v súkromnom živote, aj pri podnikaní. Budovanie dobrého mena spoločnosti je dlhodobá každodenná práca. CORADO-SOAT, spol. s r.o. - bezpečnostná a strážna služba Vám ponúka možnosť mať po svojom boku spoľahlivého partnera, ktorý sa stará o Vašu bezpečnosť.

CORADO – SOAT, spol. s r.o. - bezpečnostná a strážna služba

Párovská 2
949 01 Nitra

037 / 6511 943 (sekretariát)
0903 221 681

www.corado.sk
corado@corado.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!