hľadať

Zaujalo nás
viac  

nie sú údaje

Výstava Nábytok a Bývanie 2019 v Nitre

dátum pridania: 28.02.19-09:06

Zariaďujete si byt alebo dom? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový nábytok? Príďte sa inšpirovať na Výstavu Nábytok a Bývanie 2019 v Nitre, od 5. do 10. marca 2019.

Medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie Vám prináša množstvo nápadov, ako si štýlovo, originálne a vkusne zariadiť bývanie so šancou na výhru nábytku do celého bytu!


Výstava Nábytok a Bývanie 2019VEĽTRH NÁBYTOK A BÝVANIE 2019 - „VPLYV ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU NA SÚČASNÉ BÝVANIE“

Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre opäť ožije na šesť dní, od 5. do 10. marca 2019, tradičnou prehliadkou súčasného bývania a zariaďovania domov a bytov. Prihlásených je už vyše 400 vystavovateľov a spoluvystavovateľov. Priblížia najmä úroveň dizajnu, konštrukcie a výroby nábytku na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Taliansku a ďalších krajinách EÚ. Bude to už 29. ročník medzinárodného veľtrhu Nábytok a Bývanie. Doplní ho 22. ročník paralelnej výstavy Fórum dizajnu a 4. ročník výstavy Moderné drevodomy. Samostatný pavilón vytvorí Zväz spracovateľov dreva SR pre prezentáciu svojich členských spoločností.


Výstava Nábytok a Bývanie v Nitre 2019


Z hľadiska skladby sortimentu bude mať najväčšie zastúpenie na veľtrhu nábytok do obývacích izieb, sedací nábytok, kuchynský nábytok, predsieňový nábytok a štýlový nábytok.

Výstava Nábytok a Bývanie 2019

Výstava Nábytok  a Bývanie 2019


Chýbať však nebude ani kancelársky nábytok, čalúnený nábytok, spálne, nábytok do spoločenských a rekreačných priestorov.

Výstava Nábytok a Bývanie 2019

Výstava Nábytok a Bývanie 2019Novinky vystavovateľov

Výstava Nábytok a Bývanie bude miestom premiér nových produktov, výrobkov limitovaných edícií, ako aj miestom uvedenia nových modelov na trh. Verejnosti bude predstavený nový rohový trojstranný krb na drevo s ohýbaným sklom, ktorý je unikátny aj jedinečným akumulačným ťahovým systémom. Návštevníci uvidia tiež nový rad krbových vložiek, špeciálnu limitovanú edíciu najvýkonnejšieho centrálneho vysávača, nový luxusný model vysokej postele, ale i dizajnové produkty pre čistý a zdravý vzduch. Všetky novinky nájdete tu.

Výstava Nábytok a Bývanie 2019 novinky

Výstava Nábytok a Bývanie 2019Premeny životného štýlu a životných priorít sa odzrkadľujú v premenách nábytku, vybavenia domácnosti, využitia výpočtovej techniky k riadeniu chodu domácností a stráženiu obydlí, v novej audiovizuálnej technike a v prepojení interiéru s exteriérom.

Výstava Nábytok a Bývanie 2019


Inšpiráciu pre organizáciu veľtrhov v Nitre ponúkajú každoročne viaceré svetové veľtrhy. Na veľtrhoch v Miláne, Paríži a Kolíne sa v posledných rokoch stále viac zobrazuje návrat k prírode. Z materiálov sú preferované prírodné a ekologické riešenia (textílie: ľan, bavlna, vlna, ošetrené proti krčeniu, špineniu, horeniu). Interiéry sú prepojené s exteriérmi, a to nielen veľkými francúzskymi oknami, ale aj sedacím a stolovým nábytkom použiteľným vo vnútri bytu, v zimnej záhrade, na terase a v samotnej záhrade.


Výstava Fórum dizajnu sa bude konať v tradičnom priestore pavilónu M3. Usporiadateľmi tohto podujatia sú Slovenské centrum dizajnu, agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO š. p. a Inštitút umenia a vedy pri VŠVU v Bratislave. Prehliadka je spojená so súťažou o Cenu Slovenského centra dizajnu.

Výstava Nábytok a BývanieKoncepčné riešenie je navrhnuté v dvoch častiach. Jednu tvorí užší výber slovenských dizajnérov, ktorí významne zasiahli do vývoja nábytkárskej tvorby na Slovensku a predstavia sa menšími autorskými kolekciami. Druhú časť budú tvoriť študentské práce z VŠVU Bratislava, TU Zvolen a Fakulty architektúry STU Bratislava.

Výstava Nábytok a Bývanie


Výroba nábytku je oblasť, v ktorej sa dynamicky vyvíja a skvalitňuje slovenský dizajn. Výstava Fórum dizajnu umožňuje porovnávanie sa aj v medzinárodnom kontexte. Tešiť sa môžete aj na odborné semináre a každodenné odborné diskusie, ktoré budú tradične usporiadané v rámci areálu výstaviska a tento rok dostupné aj pre širšiu verejnosť. Cenník nájdete tu.


Veríme, že na Výstave Nábytok a Bývanie strávite príjemný čas a načerpáte inšpiráciu.

Viac informácií a podrobný program nájdete  na:

www.agrokomplex.sk

Facebook
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!